Şahane Hayatım son bölüm izle

Fox

2023 senesinde yeni yayın döneminin başlaması ile birlikte yeni diziler de izleyicilerin karşısına çıktı. İşte o dizilerden bir tanesi de yayınlandığı andan itibaren son derece ciddi bir biçimde ses getiren Şahane Hayatım isimli dizidir. Dizi hemen her kesimden büyük bir ilgi görmüş olup reytingleri de ciddi anlamda yüksek durumdadır.

Şahane Hayatım Dizisi Oyuncuları

Adım adım giderek dizinin oyuncularına bakıldığında alanında kendini kanıtlamış öne çıkan çok önemli aktör ve aktrisler olduğu görülüyor.

İşte o oyuncular şunlardır:

 • Şebnem Gümüşçü: Hilal Altınbilek
 • Mesut Öztürkmen: Onur Tuna
 • Onur Gümüşçü: Yiğit Özşener
 • Niyazi Adalı: Serkan Keskin
 • Melisa Özsoy: Nesrin Cavadzade
 • Aysel Gümüşçü: Sumru Yavrucuk
 • Didem Özcan: Gökçe Eyüboğlu

Bu ana karakterler dışında diziye katılan yeni oyuncular da vardır. Ayrıca dizi de Şebnem ve Onur Gümüşçü çiftinin çocuğunu canlandıran 2 çocuk oyuncu da vardır.

Şahane Hayatım Dizisinin Konusu

Dizinin konusu şu ana kadar çok da ülkemizde olmayan bir konuya dayanır. Dizi de komik öğeler olduğu gibi, aşk, entrika ve heyecan da hız kesmeden devam eder. Dizinin ana karakteri olan Şebnem matematik şampiyonudur. İzmir kentinde yaşamak ve iyi bir eğitim almak ister ama ailesi buna sıcak bakmaz.

Yaşadığı tüm ötelenmiş ve kendini ezik hissettiği geçmişinden kurtularak, uzun zorlu bir süreçten sonra İstanbul'da kendisine yeni bir hayat kurar. Ünlü iş insanı Onur Gümüşçü ile evlenir. İki çocukları olur. Sosyetede sevilen ve göz alıcı bir kadındır. Günün birinde Niyazi Adalı cinayeti ile yolu komiser Mesut ile kesişir ve yeniden geride bırakmak istediği geçmişi ile yüz yüze gelir.

Şahane Hayatım Son Bölüm İzle Nereden Yapılır?

Eğer hala diziyi izlemediyseniz ve hangi kanalda yayınlandığını merak ediyorsanız dizi ulusal ana akım kanallardan olan Fox Tv üzerinden düzenli olarak yayınlanır durumdadır. Siz de kendinize şahane hayatım son bölüm izle kaçırma diyorsanız buradan ya da kanalın yayın yaptığı diğer mecralardan izleyebilirsiniz.

Dizinin Yayınlanma Gün ve Saati

Şahane Hayatım isimli dizi her çarşamba akşamı ana haber sonrası saat 20.00 da önce özet, sonra yeni bölüm olarak yayınlanıyor. Dizinin hafta sonları aynı kanalda tekrarları da yayınlanır.

Fox CANLI İZLE

Bu yazı 08 OCAK 2024 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
 • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
 • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
 • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
 • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.