Ateş kuşları bitiyor! İşte final tarihi

atv ekranlarının sevilen dizisi ‘Ateş Kuşları’, 54. Final bölümüyle 10 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00’de atv’de ekrana gelecek.

İkinci sezonu da tamamlayarak aslında büyük bir başarıya imza atan  Ateş Kuşları dizi projesi, çok zorlu yollardan geçti. İlk sezonda başarılı bir çıkış yapan ama Cuma akşamları rekabette zaman içinde geride kalan  Ateş Kuşları dizisi, hikayesi ile geniş bir izleyici kitlesini etkilemeyi başardı.

Ateş Kuşları dizisinde İlayda Alişan, Hande Soral, Burak Tozkoparan, Görkem Sevindik, Erdem Şanlı, Saygın Soysal, Emin Gürsoy gibi oyuncular bulunuyor.iyi bir kadrosu bulunan, hikayesiyle de izleyicileri bu zamana kadar sürükleyen Ateş Kuşları dizisi final yapıyor.

10 Mayıs Cuma akşamı yayınlanacak olan 54. ve final bölümünde yaşanacaklarla ilgili detaylar şöyle:

Sultan ve Yonca ölümle yüz yüzeyken Ali’nin müdahalesi işleri daha da zora sokmuştur, ateş çemberinden nasıl çıkacaklardır? Çocuk sahibi olma yolunda en büyük adımı atacak olan Gülayşe ve Barbar’ın heyecanlı bekleyişinin neticesi ne olacaktır? Annesinin kim olduğunu öğrenen Kara’yı nasıl bir zorluk beklemektedir? Ateş Kuşları, Ayça’nın köfteci dükkânına dair yaptığı sürpriz girişim karşısında şok olur; yeni bir sınavla karşı karşıyalardır.

Bu yazı 12 MAYıS 2024 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.