Ne Gemiler Yaktım son bölüm izle

Show TV

Ay Yapım imzasını taşıyan Ne Gemiler Yaktım Tv dizisi, Show Tv’nin akşam kuşağında yer alan yeni sezon diziler arasında yer alır. Senaryosu Banu Kiremitçi Bozkurt tarafından kaleme alınan, yönetmenliğini Altan Dönmez’in üstlendiği Ne Gemiler Yaktım dizisinin çekimleri, İstanbul’da gerçekleştirilmiştir.

Bu anlamda Galata Kulesi ve Beşiktaş’ın bazı mekanları ekrana sıkça yansır. İlk bölümü 4 Aralık 2023 tarihinde yayınlanan dizi, her hafta Pazartesi günleri saat:20.00 sıralarında seyirci ile buluşuyor.

Ne Gemiler Yaktım Dizisinin Konusu

İlk gösterimden itibaren seyirciyi ekranlara kilitleyen Ne Gemiler Yaktım dizisi, annelikten başka ortak yönleri olmayan iki kadının dramatik öyküsünü konu edinmiştir. Dizide Rutkay, Fidan’ın geride bıraktığı kocasıdır ve karanlık yönleri vardır.

Kızı Zeynep ile birlikte kocasından kaçan Fidan, Yasemin’in kız Rengin’in hayatını kurtarması sonucu, iki kadın karşılaşır ve dönüm noktası olan bu karşılaşma ile hayatlarında önemli değişiklikler meydana gelir. Rutkay’ın karanlık yönlerini ortaya çıkarmaya çalışan başkomiser Toprak’da iki kadının macerasına ortak olur.

Ne Gemiler Yaktım Dizisinin Oyuncuları

Ne Gemiler Yaktım dizisinin ana karakterlerinden Yasemin’i Deniz Baysal, Fidan’ı Devrim Özkan canlandırıyor.

Dizinin diğer oyuncularına baktığımızda;

 • Erkan Koçak Köstendil’in başkomiser Toprak karakterini,
 • Berk Hakman’ın Rutkay karakterini,
 • Mert Denizmen’in Sinan karakterini,
 • Onuryay Evrentan’ın Zehra karakterini,
 • Nazmi Kırık’ın İhsan Müdür karakterini,
 • Ata Çağan Timur’un Semih karakterini,
 • Süreyya Kilimci’nin Perihan karakterini,
 • Macit Koper’in Tevfik karakterini,
 • Çiğdem Selışık Onat’ın Neriman karakterini,
 • Melisa Duru Ünal’ın Zeynep karakterini,

Gibi oyuncuların rol aldığı görülür. Devrim Özkan daha önce Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Songül karakterini başarılı bir şekilde canlandırmıştı. Oyuncu Ne Gemiler Yaktım dizisinde de Fidan karakterini de başarılı şekilde canlandıracak gibi görülüyor.

Ne Gemiler Yaktım’ın 5. Bölümü

Ne Gemiler Yaktım’ın ilk sahnelerinde, anne rolündeki Yasemin (Deniz Baysal) ile Fidan’ın (Devrim Özkan) yolları kesişmişti. Fidanın kocası Rutkay’ın (Berk Hakman) pis işlerini ortaya çıkarmaya çalışan başkomiser Toprak’da (Erkan Kolçak Köstendil), Fidan ve Yasemin’in dramatik macerasında yer almıştı.

Dizinin 5. bölümünde ise Toprak, Yasemin’i işlenen cinayetlerle ilgili olarak köşeye sıkıştırır. Bu arada beklenmedik gelişmeler yaşanır. Neriman ile Rutkya arasında yaşanan gerilim artar. Bu gerilim Rutkay’ı harekete geçmeye zorlar. Neriman eline geçen kozları, Fidan’a karşı kullanmaktan çekinmez. Toprak gelen mesajla harekete geçer ve konakta gördükleri karşısında şoke olur. Fidan, Rutkay’a karşı artık daha güçlüdür ve boşanma kararı alır.

Ne Gemiler Yaktım Son Bölümü

İlk gösterimden itibaren kendisine oyuncu kitlesi oluşturmaya başlayan Ne Gemiler Yaktım Tv dizisi, dizi gösterim sayısı arttıkça daha gizemli hal almaya başladı. Ne Gemiler Yaktım son bölüm izle seçeneği için, her hafta Pazartesi günü 20.00 sıralarında yayın akışının takip edilmesi gerekir. Fidan, Rutkay'dan boşanacak mı? Konaktaki sırlar çözülecek mi? Konuları, en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.

 

Dünyanın en kutsal duygusu olan annelik birçok diziye konu oldu. Ne Gemiler Yaktım adlı dizide de annelik dizinin merkezinde yer alıyor. Kadın izleyicilerle beraber, erkek izleyicilere de hitap etmeyi amaçlayan dizi kısa sürede ilgi odağı olmayı başardı.

Bu sebepten dolayı, birçok izleyici, ne gemiler yaktım son bölüm izle araması yapıyorlar. İnsanlar, fanı oldukları dizinin hiçbir bölümünü kaçırmak istemiyorlar. Makalemizde, hayran kitlesi her geçen gün artan bu diziyle alakalı merak edilen birçok noktayı aydınlatmaya çalışacağız.

Ne Gemiler Yaktım Konusu

Dizi filmlerin ana hedef kitlesi farklı olabilir. Bu dizide konunun merkezinde annelik var bu dizinin daha çok kadın izleyicileri hedeflediğini düşünmemize sebep olsa da erkek izleyicileri de kendisine çekmeyi başarıyor. Yasemin ve Fidan farklı hayatlar yaşayan iki kadındır. Yasemin, potansiyeli olan, zeki ve kızını yalnız başına büyütmeye çalışan bir annedir.

Fidan ise, güvensiz ve anne olmasından dolayı her zaman tetikte olan bir kadındır. Bu iki kadının tek ortak yanı her ikisinin de anne olmalarıdır. Hayata tutunmak için birbirilerinden destek almaktan başka çareleri yoktur. Ancak, onların birbirlerine destek olmaları, hayatlarındaki tüm sorunları çözmeye yetecek mi? İşte, dizi bunu anlatıyor.

Ne Gemiler Yaktım Oyuncu Kadrosu

Dizide, Yasemin karakteri Deniz Baysal, Fidan karakteri ise Devrim Özkan tarafından canlandırılıyor. Teyfik, Macit Koper ve Neriman, Çiğdem Selışık Onat tarafından canlandırılıyor. Başka dizilerle sevilen Erkan Kolçak Köstendil, Toprak; Berk Harman ise Rutkay karakteriyle izleyiciyle buluşuyor.

Ne Gemiler Yaktım Ne zaman Başladı?

Başarılı dizilerle adından söz ettiren Ay yapım imzası taşıyan Ne Gemiler Yaktım, 4 Aralık 2023'te yayımlanmaya başladı. O günden sonra, her hafta dizinin fanları yeni bölümü bekliyorlar. Peki, dizi hangi günler yayımlanıyor?

Ne Gemiler Yaktım Hangi Gün

Kerem Çatay dizinin yapımcısı, Altan Dönmez yönetmen ve Banu Kiremitçi Bozkurt ise senarist. Sevilen dizi, her hafta Pazartesi akşamı, Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. İzleyici, birbirine dost ve sırdaş olan iki mücadeleci kadının çabasını, izlerken kendi yaşamından da izler görüyor.

Show TV CANLI İZLE

Bu yazı 08 OCAK 2024 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
 • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
 • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
 • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
 • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.