Kızıl Goncalar son bölüm izle

Fox

TV dizilerinin konuları hep birbirine benziyor, diye şikayetçi olanlar var. Bu noktada, toplumsal konulara değinen diziler, özel bir izleyici kitlesinin dikkatini çekiyor. Birçok kişi, kızıl goncalar son bölüm izle şeklinde aramalar yapıyor. Dizi, yakıcı konusu kadar özel anlatımı ve oyuncu kadrosuyla öne çıkmayı başarıyor. Sosyal medyada ve basında çokça konuşulan dizi hakkında merak edilen noktalara bu yazımızda açıklık getireceğiz.

Kızıl Goncalar Dizisi Konusu

Anadolu'dan İstanbul'a göç eden bir aile ile doktor bir adamla ailesinin hikayesi eş zamanlı olarak ilerliyor. Anadolu'dan gelen aile, tarikata sığınıp oradan destek almaya çalışırken, dizi bu arada tarikatlar hakkında konuşulan bazı gerçekleri anlatmayı amaçlıyor.

Meryem ve doktor Levent'in bir şekilde yolları kesişiyor. Aralarındaki tüm farklılıklara rağmen ortaya çıkan sürpriz sonucu anne ve baba olmak onları yan yana getirmeye yetecek mi? İnanç ve fikir ayrılıkları, insanları bir araya gelmekten alıkoyar mı? Dizi, bu konuları ve inanç eksenindeki var oluşları ele alıyor.

Kızıl Goncalar Oyuncu Kadrosu

Dizinin en dikkat çeken oyuncusu şüphesiz uzun bir aradan sonra bu diziyle setlere Özgü Namal, başarılı oyuncu Meryem karakterine hayat veriyor. Özcan Deniz ise doktor Levent olarak izleyici karşısına çıkıyor.

Meryem'in kocasını Mert Turak, kızını, Mina Demirtaş canlandırıyor. Doktor Levent'in eşi Beste karakterini Hazal Türesan, Levent'in kızlarından Hande'yi Duygu Sarışın; Mira Alkanlı'yı Esma Yılmaz canlandırıyor. Tarikat kısmındaki rollerden Sadi Hüdayi Güneş rolünü Erkan Avcı, Cüneyt Güneş'i Mert Yazıcıoğlu canlandırıyor.

Kızıl Goncalar Ne zaman Başladı?

Çok tartışılan Kızıl Goncalar dizisi, ilk bölümüyle 18 Aralık 2023 Pazartesi akşamı FOX TV'de ekranlara geldi. Dizinin yayımlanmasının ardından tartışmalar azalmadı, aksine giderek arttı.

Kızıl Goncalar Kaldırıldı Mı?

Kızıl Goncalar, hakkındaki tartışmalar sebebiyle RTÜK tarafından mercek altına alındı. Bunun neticesinde, RTÜK, “Milli ve manevi değerlerine, genel ahlaka ve ailenin korunması ilkesine aykırı olamaz” ilkesinin ihlali nedeniyle diziye yayın durdurma ve para cezası verdi. Şayet Gold Film yapımı olan dizi, bu sorunlarla baş edebilirse, FOX TV ekranlarında Pazartesi akşamları yayımlanmaya devam edecek.

Fox CANLI İZLE

Bu yazı 08 OCAK 2024 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.