Ben Bu Cihana Sığmazam son bölüm izle

ATV

TV'de mafya dizilerini seven, aksiyon ve adrenalin tutkunu çok ciddi bir kitle var. Bu kitle, ben bu cihana sığmazam son bölüm izle aramasını çok fazla gerçekleştiriyor. Görüntü kalitesi ve hikaye anlatımıyla dikkat çeken dizi, aynı zamanda zengin oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Bu dizi, izleyicilerin gözünde özel bir yer edinmeyi başardı. Bundan ötürü, dizi hakkında bilgi edinmeyi isteyen birçok kişi var. Biz de bu makalemizde diziyle ilgili merak edilen bilgileri aktarmaya çalışacağız.

Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu

Dizi, Cezayir adlı bir karakter etrafında gelişiyor. Köklü bir aileden gelen Cezayir, tıpkı ağabeyi gibi devlete çalışır. Ancak, onun özel bir hikayesi de var. Cezayir'in ağabeyi devlet için çalışırken öldürülmüştür. Cezayir, onun intikamını alır. Ancak, güvenlik gerekçesiyle öldü gösterilir ve devlet için çalışmaya devam eder. İşte, dizi, izleyiciye, bu eksende nefes nefese bir aksiyon ve macera sunuyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam Oyuncu Kadrosu

Başrolde yer alan Cezayir karakterini Oktay Kaynarca canlandırıyor. Cezayir'in eşi, Leyla, Ebru Özkan tarafından canlandırılıyor. Kurban Baba, Ali Seçkiner Akıcı, Azamet Eren Vurdem tarafından canlandırılıyor. Atakan karakterini, Ragıp Savaş ve Suheyla karakterini, Pelin Uluksar canlandırıyor. Usta oyuncu Sönmez Atasoy ise Gülendam'a hayat veriyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam Ne Zaman Başladı?

Popüler dizinin ilk bölümü 20 Eylül 2022'de ATV ekranlarında izleyiciyle buluştu. Dizi, 50 bölümden fazla yayımlandı. İlk ekrana geldiği tarihten sonra, dizi her hafta Salı akşamı 20:00'da yayımlanıyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam Sözü Kime Aittir?

Sevilen diziye adına veren 'Ben Cihana Sığmazam" sözü Divan şairi Seyyid Nesimi'nin bir şiirinde geçiyor. Güzel Adamlar Medya ve KYN Production imzalı dizinin hikayesi, Onur Tan ve aynı zamanda başrolü üstlenen Oktay Kaynarca'ya ait. Dizinin yönetmeni ise sabit olmamasına rağmen kalitede bir değişiklik olmadı.

Diziye yönetmen koltuğunda Onur Tan başladı, ayrıca bu görevi, Baran Özçaylan, Zekeriya Tekin Kurtuluş, Mustafa Şevki Doğan ve Tuğçe Küçükkalıpçı üstlendi. ATV'nin en sevilen dizileri arasında yer alan Ben Bu Cihana Sığmazam, Salı akşamları, hayranlarıyla buluşuyor.

ATV CANLI İZLE

Bu yazı 07 OCAK 2024 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.