Aile son bölüm izle

Show TV

Dizi tutkunlarını adeta ekrana bağlayan aile dizisi nefes kesen konusuyla dikkat çekmeye devam ediyor. Bu sebeple, aile son bölüm izle aramaları da giderek artıyor. Dizi, popüler genç yıldızları ve başarılı tecrübeli oyuncularıyla iyi bir cast olarak öne çıkıyor. Bunun yanı sıra, senaryosundaki profesyonel titizlik gözlerden kaçmıyor. Bu makalede, diziyle alakalı merak edilen konulara açıklık getireceğiz. O halde başlayalım.

Aile Dizi Konusu
Dizide, Soykanlar adlı geçmişi karanlık bir ailenin hikayesi konu ediliyor. Bu ailenin durumu, babalarının ölümünden sonra bir daha eskisi gibi olmamıştır. İşlerin başına geçen Aslan, geçmişin izlerini kapatmak ve yasal alana geçmek için çok yoğun bir şekilde çabalar.

Bununla beraber, psikolojik sorunlarından kurtulamaz ve psikolog Derin'e gider. Derin ile Aslan benzer sorunlar yaşayan iki insandır ve aralarında bir yakınlaşma başlar. Ancak, Soykanlar ne kadar sorunlu ise, Derin'in ailesi de o kadar sorunludur ve Aslan tüm bunlara tanıklık eder.

Her şeye rağmen ikili arasında filizlenen duygular, bir ilişkiye ve hatta evliliğe dönüşecek mi? yoksa ayrılacaklar mı? Aslan yasal bir hayata geçebilecek mi, yoksa babası gibi karanlık bir hayat mı yaşayacak? Aslan'ın uğraşması gereken sadece yabancılar değildir, en yakınlarıyla da mücadele etmesi gerekir.

Aile Oyuncuları
Aile, seçkin oyuncu kadrosuyla göz dolduruyor. Derin karakterine Serenay Sarıkaya, Aslan karakterine Kıvanç Tatlıtuğ hayat veriyor. Soykanların hanım ağası durumunda olan Hülya Soykan rolünde Nur Sürer, Aslan'ın ağabeyi rolünde Nejat İşler izleyici karşısına çıkıyor. Derin'in kardeşi Yağmur'u Yüsra Geyik canlandırıyor. Aslan'ın amcası İbrahim Soykan, Levent Ulgen, ailenin düşmanı İlyas ise Musa Uzunlar tarafından canlandırılıyor.

Aile Ne Zaman Başladı?
Sevilen dizi Aile 7 mart 2023'te Show TV'de yayımlanmaya başladı. Dizi, o günden bu yana her Salı 20:00'da Show TV'de ekrana geliyor.

Aile Dizisi Son Bölüm Ne Zaman?
Diziler sezon sonları ara veriyor. Yeni sezon başladığında tekrar yayımlanmaya başlıyor. TV'lerde sezon başı Eylül ayıdır ve sezon genelde Haziran ayında biter. Dolayısıyla, Aile dizisi, bu aylar arasında kendi günü ve kendi saati olan Salı 20:00'da Show TV'de izlenebilir.

Show TV CANLI İZLE

Bu yazı 07 OCAK 2024 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.