Sandık Kokusu son bölüm izle

Show TV

Sandık kokusu yeni diziler içinde en çok ilgi gören ve izlenme rekorları kıran diziler arasında yeri aldı. Başrollerini Demet Akbağ, Özge Özpirinçi gibi oyuncuları oynadığı dizi çok sevilen bir konu ile izleyicileri ile buluştu. Güçlü bir kadının hikayesini anlatan dizi de anne ve kız arasındaki zorlu ilişkilerde yer alıyor.

Sandık Kokusu Dizi Oyuncuları

Sandık kokusu dizisinde baş rol oyuncusu Özge Özpirinççi Karsu karakteri ile harika bir kadını canlandırıyor. Karsu'nun Annesi Demet Akbağ'da Filiz Çelik karakteri ile sürekli güzellik ve gençlik peşinde koşan bir anneyi canlandırıyor.

Son derece sırlarla dolu olan Atilla Saran karakterini canlandıran, Metin Akdülger yeni kiracı olarak çok silik bir tipi canlandırsa da gerçek öyle değildir. Dizi de Karsu'yu aldatan kocayı canlandıran Necip Memili de Reha Özkan karakteri ile çok kaba ve egoist bir insanı canlandırıyor. Dizi de Reha'nın kardeşini canlandıran Seda Türkmen de Lale karakteri ile dizi de yer alıyor.

Sandık Kokusu Dizisi Konusu

Eşi tarafından aldatılan ve uzun yıllar oğlunu kaybettikten sonra, yeni bulan Karsu; çocuklarını da alıp, evi terk ediyor. En yakın arkadaşı ile birlikte olan kocası da onun geri geleceğini düşünerek, gitmesine izin veriyor.

Parası ve bir işi olmayan Karsu, İstanbul'da oğlunun kaybolmasına sebep olan küs olduğu annesi ile barışarak, onun evinde yaşamaya başlar. Hem çocukları hem de annesi ile yeni bir hayata başlayan Karsu, kocası tarafından da geri dönme baskısı altında kalıyor.

Sandık Kokusu Dizisi Kanalı Ve Saati

Sandık kokusu show tv'de yayınlanıyor ve Çarşamba günü saat 20.00De izleyicileri ile buluşuyor. Dizi hem oyuncu kadrosu hem de konusu ile çok ilgi çekiyor. Aynı zamanda sandık kokusu son bölüm izle seçeneği ile kaçırdığınız bölümleri anında izleyebiliyorsunuz.

Sandık Kokusu Dizi İçeriği

Karsu anneliğin verdiği güç ile 3 çocuğunu da alarak, kocasının boyundurluğu altından çıkıyor. Bu da kendisini daha güçlü hissetmesini sağlıyor. Çok zengin bir iş adamı ile evli olan Karsu, çalışıp, kendi çocuklarına yeni bir hayat kurmak için Adana'dan İstanbul'a gelir. Annesi ile küs olan Karsu barışma sağlar ve bir sitede yaşamaya başlar. Kocası Karsu ile barışmak için İstanbul'a gelir ve tüm çabalarına rağmen, barışma sağlanamaz.

Show TV CANLI İZLE

Bu yazı 24 OCAK 2024 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.