Sakla Beni son bölüm izle

Star TV

Star tv'nin en gözde dizelerinden birisi olan Sakla Beni kısa zamanda büyük ilgi görmeyi başardı. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel ve Asude Kalebek'in bulunduğu dizi adeta perşembe akşamları izleyicileri televizyon karşısına kilitlemeyi başarıyor. Peki dizi hakkında merak edilenler nelerdir ve sakla beni son bölüm izle kısaca bir göz atalım.

Sakla Beni Dizi Kadrosu

Dizinin senaryosunu Nergis Otluoğlu ile Armağan Gülşen kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Nadim Güç oturmaktadır. İlk bölümü 2 Kasım Perşembe akşamı televizyon ekranlarına verilen dizinin başrollerinde ise Uraz Kaygılaroğlu (Mete karakteri), Cemre Baysel (İncila Karakteri) ve Asude Kalebek (Naz karakteri) ile karşımıza çıkmaktadır. Bu isimler dışında aynı zamanda Tamer Levent, Sera Tokdemir, Nilüfer Açıkalın, Ceyda Düvenci, Sıla Korkmaz, Şenay Gürler, Emine Uyar, Edip Saner, Sevinç Erbulak ve Gökşen Ateş gibi ünlü isimler yer alıyor.

Dizinin Konusu

Dizide iki ayrı ailenin hayat hikayesi yer almaktadır. Naz ve İncila'nın çocuklukları birlikte geçmiştir ve kıskançlık ile örülerek oluşan hikaye, Mete ve Naz'ın evlendirilmesi ile iki ailede ortaya çıkan saklı gerçeklere yer vermektedir. Mete ve Naz, iki farklı ailenin zengin ve güçlü olarak yetişen çocuklarıdır.

Her istedikleri alınan bu ikilinin çocukluklarında aileleri bir söz vermiştir ve ikisi de birbirinden kopamayarak evliliğe doğru ilerlemiştir. Naz'ın hizmetçisi ve en yakın dostu olan İncila ansızın bir gün Mete'nin karşısına çıkar ve Mete'nin hayatını sorgulamasına sebep olur. İşte böylece hikayenin en önemli kısmı başlamış olur.

Sakla Beni Dizisi Gerçek Hikaye Mi?

Televizyon ekranlarında çokça konuşulan Kızılcık Şerbeti ve Yalı Çapkını gibi Sakla Beni dizisinin de gerçek hayat hikayesi olduğu söylenmektedir. Gülseren Budayıcıoğlu'nın danışanlarına ait olduğu iddia edilen dizide İncila karakterinin gerçek hayatta kim olduğu ise henüz bilinmemektedir.

Sakla Beni Dizisi Nerede Çekiliyor?

İncila, Mete ve Naz aşk üçgenin her geçen bölüm daha da heyecan yaptığı dizide izleyiciler sahnelerin nerede çekildiğini merak etmekte. Dizi İstanbul'da ağırlıklı olarak en gözde semtler olan Beşiktaş ve Galata bölgelerinde çekilmektedir.

Star TV CANLI İZLE

Bu yazı 24 OCAK 2024 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.