Kod Adı Kırlangıç son bölüm izle

TRT 1

Diziler arasında son günlerde farklı bir yere sahip olan kod adı kırlangıç son bölüm izle seçenekleriyle siz de dizinin son bölümünü izleyebilirsiniz. Zera Medya menşeili yapım Türkiye’de birçok hayran kitlesine sahip durumdadır.

12 Kasım 2023 yılında komedi ve teknoloji türünde yayınlanarak yayın hayatına başlamıştır. Türk televizyon dizisi olarak tanımlanan dizinin ana teması yaşam ile teknoloji arasında ilişkiyi örneklemektir.

Günümüzde dizi özellikle teknoloji meraklısı olan çocuklar tarafından fan durumundadır. Aynı zamanda dizi teknoloji meraklısı çocukların hikayelerini anlatarak heyecanlı bir dizi olarak ön plana çıkıyor. Heyecan dolu maceralarla süslenmiş sahneleriyle dizi reyting sıralamasında kendine üst sıralarda yer edinir.

Kod Adı Kırlangıç İzle

Diziler arasında son yıllarda parıldayan Kod Adı Kırlangıç dizisi komedi-teknoloji türünde bir dizi olarak biliniyor. Format olarak ise ‘’Televizyon dizisi’’ olarak adlandırılır. Dizinin senaristi Sümeyye Karaaslan olurken, yönetmeni ise dizinin Emir Khalilzade olarak biliniyor.

Başrol oyuncuları dizinin aşağıdaki gibi sıralanabilir;

  • Serkan Şenalp,
  • Gizem Arıkan,
  • Korhan Herduran,

Olarak ön plana çıkıyor. Açılış müziği olarak dizinin ‘’Kod Adı Kırlangıç Jenerik’’ tarzında açılış müziği vardır. Bitiş müziği de aynıdır. Besteci olarak dizide; Zeynep Alasya, Caner Özkan, Ertan Özkan olduğunu gözlemlemekteyiz. Dizinin dili ‘’Türkçe’’ sezon sayısı 1, bölüm sayısı ise şu an da 9’dur. Dizi günümüzde TRT 1 kanalında yayınlanmaya devam etmektedir.

Kod Adı Kırlangıç Canlı İzle

Oyuncularıyla ve profesyonel kadrosuyla isminden söz ettiren dizi son zamanların reyting fenomeni konumundadır. Dizinin ses formatı ‘’Stereo’’ düzeyindeyken, resim formatı ise dizinin 576i ve 1080 i- HDTV olarak karşımıza çıkmayı başarıyor. Gösterim süresi dizinin 60 dakikadır. Mekanı ise İstanbul konumundadır. Görüntü yönetmeni dizinin Kemal Sözen’dir. Yapımcı Şeyma Eraz Çelik olarak karşımıza çıkıyor.

Mahalle çocuklarının teknolojiye olan bağımlılıklarını konu alan dizi çocukların aksiyon dolu maceralarını TRT 1 ekranlarına 12 Kasım 2023 tarihinden beridir taşıyor. 2023-2024 yılı dizinin birinci sezonu olup, dizinin 2.sezonununda yapılması beklenen detaylar arasında bulunuyor. Diziyi aynı zamanda TRT 1 web uygulaması ve mobil uygulaması üzerinden takip edebilirsiniz.

TRT 1 CANLI İZLE

Bu yazı 24 OCAK 2024 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.