Kızılcık Şerbeti son bölüm izle

Show TV

Gold Film imzalı olan Kızılcık Şerbeti dizisi 28 Ekim 2022 tarihinde ilk bölümü ile Show tv ekranlarında karşımıza çıkmıştır. Hakan Kırvavaç'ın yönetmenliğini üstlendiği dizide, Zeynep Gür ve Melis Civelek senaryosunu kaleme almıştır ve dizi yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgi görerek kendisini zirvede taşımayı başarmıştır. Peki, kızılcık şerbeti son bölüm izle ve dizi hakkında merak edilen diğer detaylar nelerdir kısaca bir göz atalım.

Kızılcık Şerbeti Oyuncu Kadrosu

Dram türünde yer alan dizide başrolleri Barış Kılıç (Ömer), Sıla Türkoğlu (Doğa), Evrim Alasya (Kıvılcım), Ceren Karakoç (Nursema), Sibel Taşçıoğlu (Pembe), Müjde Uzman (Alev), Doğukan Güngör (Fatih) ve Settar Tanrıöğren (Abdullah) paylaşmaktadır.

Kızılcık Şerbeti Konusu

Yayınlandığı günden beri birçok konu hakkında mesaj veren Kızılcık Şerbeti dikkat çekici kadrosu ve verdiği mesajlarla kendinden sıkça bahsettirmeyi başardı. Dizi iki farklı hayatı yaşayan ailelerin çatışmalarını ve birbirinden farklı yaşamları konu ediniyor.

Kıvılcım iyi eğitimli, modern ve realist bir kadın olarak dizide karşımıza çıkıyor ve iki kızını da inanmış olduğu doğrular ile yetiştirdiğini gösteriyor. Kıvılcım'ın büyük kızı Doğa üniversitede diş hekimliği okurken erkek arkadaşıyla evlenme kararı alıyor ve ailelerin tanışması ile birlikte hayatlarının şokunu yaşamaya başlıyorlar.

Doğa'nın eşi Fatih'in ailesi oldukça muhafazakar bir ailedir ve Kıvılcım kızının bu aile ile yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşkları ile her şeyin üstesinden gelebileceklerini düşünmektedir ve tam bu esnada iki uç ailenin de arasında kalan aşk hikayesi karşımıza çıkmaktadır.

Kızılcık Şerbeti Gerçek Hikaye Mi?

Dizide başrol karakterler olan Fatih ve Doğa'nın, Gülseren Budayıcıoğlu'nun hastalarından olduğu ve hikayenin buradan esinlenerek yazıldığı bilinmektedir. Burada bahsedilen hasta ise modern bir ailede büyük olan genç ve özgür ruhlu bir kadındır. Genç yaşta yapmış olduğu evlilik sonucunda yaşamış olduğu sıkıntıları dile getirmektedir.

Kızılcık Şerbeti Nerede Çekiliyor?

Oldukça renkli görüntüler ile karşımıza çıkan favori dizi Kızılcık Şerbeti İstanbul'da ağırlıklı olarak Galata, Beşiktaş ve Ataşehir gibi yerlerde çekilmektedir. Dizinin merak edilen ofis sahneleri ise Salt Galata'da çekilmektedir.

Show TV CANLI İZLE

Bu yazı 24 OCAK 2024 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.