Kirli Sepeti son bölüm izle

Fox

İstanbul, başka birçok dizi film gibi, bu diziye de ev sahipliği yapıyor. Dizi, İstanbul'un zengin semtlerinden birinde geçiyor. Dizinin kaliteli görüntüleri, başarılı senaryosu dizi izleyicisinin dikkatini çekmekte gecikmedi.

Birçok kişi, kirli sepeti son bölüm izle araması yaparak kaçırdıkları bölümü izlemeye gayret ediyorlar. Popüler hale gelen dizi hakkında bilinen ve bilinmeyenler var. Bu makalede, diziyle ilgili bilinmesi gerekenlerin tamamını anlatıyor olacağız.

Kirli Sepeti Dizisi Konusu

İstanbul'un en zengin semtlerinden birinde geçen dizi, iç içe geçmiş bir yaşama odaklanıyor. Bu yaşamın bir yanında son derece rahat ve konforlu bir hayat süren zengin aile vardır. Bir yanda ise, hizmetçiler vardır.

Dizi, zenginlik ile yoksulluk kavramlarını ve bu durumların hayatları ne şekilde etkilediği konusuna değiniyor. Ancak, dizide esas konu, aşklar, sırlar ve yalanlar. Bu sırada üç kadın arasındaki olaylardan, ortaya bazen komik bazen de oldukça duygusal anlar çıkıyor.

Kirli Sepeti Oyuncu Kadrosu

Melisa Döngel Aylin ve Ayça Bingöl'de Songül karakteriyle dizide yer alıyorlar. Medine karakterine Cansu Tosun, onun yaşıtı olan arkadaşı İlkgül'e Aleyna Özgeçen hayat veriyor. Hizmetçi Hayriye rolünde Ceren Moray, Murat rolünde Halil İbrahim Ceylan izleyici karşısına çıkıyor.

Canan, Devrim Yakut; Nergis, Gözde Seda Altuner tarafından canlandırılıyor. Feyyaz karakterine Serhat Kılıç, Kahraman karakterine Serkay Tütüncü hayat veriyor. Dizinin hem gençleri hem de emektar isimleri başarılı bir peformans sergileyerek dizinin başarı çıtasını yukarı taşıyorlar.

Kirli Sepeti Ne Zaman Başladı?

Medyapım imzası taşıyan Kirli Sepeti dizisi, ilk bölümüyle 24 Eylül 2023 akşamı FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluştu. Dizi, o tarihten itibaren sevilen dizilerle adından söz ettiren FOX TV'de ekranlara gelmeye devam ediyor.

Kirli Sepeti Senaryosu Kime Ait?

Dizinin teknik ekibi hakkında bilgi vermek gerekirse, yönetmenliğini Ece Erdek Koçoğlu üstleniyor. Senaryosunu Merve Yıldırım Aytekin, sonrasında Nermin Yıldırım'ın kaleme aldığı Kirli Sepeti, her Pazar saat 20:00'da FOX TV ekranlarına geliyor. Bir sonraki iş gününü düşünen ve kafasını dağıtmak isteyenler için, dizi yer yer komik sahneleriyle oldukça rahatlatıcı olmayı başarıyor.

Fox CANLI İZLE

Bu yazı 24 OCAK 2024 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.