Aşka Düşman son bölüm izle

TV8

TV dizilerinden hoşlananlar bugünlerde aşka düşman son bölüm izle aramasını çok fazla gerçekleştiriyorlar. Dizi, hem oyuncu kadrosu hem senaryosuyla hem de İstanbul'un en gözde noktalarını ekranlara taşımasıyla ilgi çekiyor. Dizi, bu unsurlarla beraber popüler olmayı başardı. Birçok TV izleyicisi henüz kısa süre önce başlayan dizi hakkında bilgi edinmek istiyor. Bu makalede diziyle ilgili merak edilen önemli bilgilere yer vereceğiz.

Aşka Düşman Dizisinin Konusu

Mücadeleci karakterlerin başrolde olduğu diziler ön plana çıkıyor. Aşka Düşman dizisi tam da böyle mücadele temalı bir yapım olmasıyla ilgi odağı oldu. Dizide, yaşadıkları türlü zorluklara karşın, ayakta kalmaya gayret eden tek başına bir kadın ve üç kızının hikayesi anlatılıyor. Bu hayat mücadelesi kimi zaman imkansızlıklar içinde devam ederken kimi zaman küçük mutluluklarla yüz güldürüyor. İşte, dizide tüm bu anlar konu ediliyor.

Aşka Düşman Oyuncu Kadrosu

Dizide, Bahriye karakterine deneyimli oyuncu Nazan Kesal, İnci Neva karakterine Buse Meral hayat veriyor. Savcı karakterine Bihter Dinçer ve İnci ile evlenmek isteyen Doktor Uygar karakterine Cem Yiğit Üzümoğlu hayat veriyor. Evin büyük kızı Feraset, Asra Rüşan; Uygar'ın en yakın arkadaşı Kenan, Barış Aytaç tarafından canlandırılıyor. Feraset'in kardeşi Mahur, Merve Nur Bengi tarafından canlandırılıyor. Uygar'ın annesi Neriman karakterine ise Ebru Aykaç hayat veriyor.

Aşka Düşman Hangi Gün

Aşka Düşman 4 Ocak Perşembe günü ekranlara merhaba dedi. Dizi, perşembe akşamları ekranlara geliyor. Birçok sahnesi, İstanbul Boğazı, fonunda çekildi. Bunun yanı sıra, hikaye Beyoğlu ve Kapalıçarşı'nın tarihi dokusunu da yansıtıyor. Dizi, başarılı oyunculukları ve dikkat çeken senaryosu kadar, İstanbul'un ikonik semtleri ve ikonik yapılarını yansıtmasıyla da ilgi çekiyor. Henüz çok yeni olan dizi, tüm bu özelliklerinden dolayı, bir hayran kitlesi edindi. Peki, dizi hangi kanalda yayımlanıyor? Şimdi, sırada o bilgi var.

Aşka Düşman Hangi Kanalda

Efsane TV dizi Yaprak Dökümü'nün yönetmenliğini yapmış olan Mesude Eraslan tarafından yönetilen Aşka Düşman dizisinin senaryosu ise Eylem Canpolat'a ait. Dizi, TV 8 ekranlarında her hafta Perşembe akşamı izleyicisiyle buluşuyor.

TV8 CANLI İZLE

Bu yazı 24 OCAK 2024 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.