Arka Sokaklar son bölüm izle

Kanal D

Ekranların fenomen dizisi Arka Sokaklar son bölüm izle bölümü kaçıranlar için izlenmeye hazır. Dizinin tutkunuysanız son bölümü izleyebilir ve keyifli oyunculukların tadını çıkarabilirsiniz.

Arka Sokaklar Dizisi Oyuncuları
Polisiye türünde bir dizi olan Arka Sokaklar 18 sezondur yayında olan bir iştir. Bu nedenle de başladığı günden itibaren oyuncu kadrosunda değişiklikler olmuştur.

Sevilen karakterlerin hikayesinin devam ettiği dizide yer alan oyuncular ve oyuncuların dizideki isimleri şunlardır;

Zafer Ergin (Rıza)
İlker İnanoğlu (Engin)
Burcu Kara (Seval)
Özgür Ozan (Hüsnü)
Özlem Çınar (Aylin)
Can Başak (Arif)
Ozan Çobanoğlu (Hakan)
Kerimhan Duman (Tunç)
Nazlı Tosunoğlu (Nazike)
Elvan Dişli (Pınar)
Pamir Pekin (Mehmet)
Gaye Gürsel (Esra)
Hülya Kalebayır (Ayla)
Tunç Oğuz (Arda)
Perihan Ünlücan (Başak)
Bunların dışında Şevket Çoruh, Alp Korkmaz, Uğur Pektaş ve Oya Akar gibi isimler dizide yer almış ve rolleri bitince diziden ayrılmıştır.

Arka Sokaklar Dizisi Konusu
Yayınlanmasına 2006 yılında başlanan Arka Sokaklar dizisi polisiye ve dram üzerine hazırlanan bir dizidir. Dizinin konusunu İstanbul’da görev alan polislerin suçlularla mücadelesi oluşturur. Bu polislerin en önemli özelliği Asayiş özel ekibi olmaları ve asayiş alanındaki her türlü vaka ile ilgilenmeleridir.

Özel ekibin başında emniyet müdürü Rıza Soylu vardır. Ona görevinde Hüsnü, Engin, Seval, Hakan ve Aylin gibi ekip arkadaşları yardımcı olurlar. Ayrıca dizide özel ekipte olan polislerin aile ilişkilerine de yer verilir.

Arka Sokaklar Dizisi Yayın Saati
Polisiye dizi sevenlere hitap eden Arka Sokaklar dizisi Cuma akşamları yayında olur. Böylelikle kişilerin hafta sonunu polislerin suçluları yakalamalarına tanık olarak izlemeleri sağlanır. Dizinin yayın saati ise 20.00’dir ve dizi özetli yayın yapar.

Arka Sokaklar Dizisi Yapım Ekibi
Dizi Erler Film imzasıyla Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlamıştır. 2023 yılına kadar Erler Film ve yapımcı Türker İnanoğlu bünyesinde olan dizi 2023 yılı itibariyle D Media çatışına geçmiştir. Günümüzde de yapımda bu şirket bulunur.

Arka Sokaklar dizisinin yönetmeni Orhan Oğuz’dur. Senaryosunu ise Sinan Yurdakul, Metin Arslan, Barkın Şenüren ve Ahmet Yurdakul gibi isimler yazar. Başarılı yapım ekibine sahip olan dizinin günümüzde 18.sezonu yayındadır.

Kanal D CANLI İZLE

Bu yazı 07 OCAK 2024 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.